Novinky a akcie – stavebniny – Banská Bystrica

S veľkou radosťou Vám chceme dať do pozornosti, že po intenzívnom hľadaní a riešení situácie ohľadne montovaných sanitárnych stien a WC kabín, opäť obnovujeme tento produkt v našej ponuke.

V našej ponuke máme širokú škálu dutinkových aj plných polykarbonátov. Pošlite nám svoju požiadavku a my Vám vypracujeme cenovú ponuku najvýhodnejšiu pre Vašu realizáciu. Máme pre Vás pripravené zaujímavé akcie a zľavy. Polykarbonát zdarma narežeme na Vami požadované rozmery. Najžiadanejšie produkty máme v dostatočnom množstve skladom, takže sú pripravené k odberu prakticky ihneď. Profily na uzatvorenie kanálikov a spojovacie profily v hliníkovom aj polykarbonátovom prevedení sú taktiež na sklade a narežeme požadované množstvo.vzorka lexansklo1

Pridajte sa k spokojným používateľom podávacích – výdajných okien

Kuchyne, jedálne, priemyselné objekty, občianska vybavenosť.

Kontakt: 0907 819 616

email: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

podavacie1
podavacie1

Vážení zákazníci máme pre vás novinku. Profily U a H hrúbky 10mm máme aj v hnedej farbe. Dúfame, že tak prispejeme k vyššej atraktivite našich produktov.

Pozrite si našu stránku na sociálnej sieti facebook je plná zaujímavých fotografií. Označte, že sa Vám páči a pomôžte tak čo najväčšiemu množstvu ľudí dozvedieť sa o našej firme a našich produktoch. Na tejto stránke budú pribúdať zaujímavé fotografie našich produktov a ich využitia. Možno budete prekvapení na čo všetko sa dá náš materiál použiť. Ak Vás táto ponuka zaujala a chcete našu facebookovú stránku navštíviť, môžte tak urobiť tu.

Ponúkame akrylát zo skladových zásob so zľavou 25%. Ponuka platí do vypredania zásob. Okrem čírych platní hrúbok 2mm; 4mm; 6mm máme po jednej platni aj hnedej farby hr. 4mm a mliečny hr. 6mm. Platne majú rozmer 2050x3050mm pričom pri predaji platí zásada, že rozmer 2050 sa musí zaplatiť druhý rozmer sa platí podľa vašej požiadavky. Naši skladníci Vám platne bez príplatku narežú na Vami požadovaný rozmer ručnou kotúčovou pílou. 

Výpredaj hliníkových profilov COPAL

A

Výpredaj hliníkových profilov ZÁBRADLIA

B

Najpredávanejšia doska na zastrešenie pergoly MARLON CSE u nás

Zastrešenie  pergol prešlo v posledých 30-tich rokoch  búrlivým vývojom:

Do roku  1989

sme videli pri našich domoch lepenky alebo hrubý nevzhľadný sklolaminát. 

1990- 1995

Na tú dobu veľmi polulárne bitumenové vlnovky. Išlo vlastne o recyklovaný papierový kartón v troch farbách napustený asfaltom. Tieto dosky boli v teplých slnečných dňoch cítiť asfaltom, ktorý sa z nich uvolňoval, na slnku mäkli a prehýbali sa. Strecha z týchto materiálov mala väčšinou krátke trvanie.

1995-2002

Komôrkový polykarbonát. Výborný materiál, jeho názov zľudovel pod nazvom LEXAN.  Veľmi kvalitné dosky, ale vyžadujú odbornú montáž. Do amatérsky namontovaných prístreškov z LEXANU zateká a vo vnútri komôrok vzniká pleseň. Dosky namontované neodborníkom veľmi často na streche pergoly vydávajú praskavé zvuky, pretože laik väčšinou " zabudne " nalepiť všetky potrebné tesnenia na konštrukciu. Pri kúpe tohto materiálu u nás Vám odborne poradíme pri výbere materiálu aj pri montáži.

2002-2006

Vlnité alebo trapézové dosky z PVC. Išlo  o pekné riešenie, avšak dosky sú  vyrobené materiálu, ktorý nie je celkom vhodný na slovenské klimatické podmienky. Tvrdené PVC na slnku veľmi rýchlo stárne, v zime je krehké a pri slnečnom úpeku mäkne a vlastnou váhou sa deformuje.

Riešenie v roku 2016 

Dosky MARLON CSE. Sú trapézové alebo vlnité, dodávané vo farbe čírej a bronzovej.  Dosky MARLON boli vyvinuté priamo na "želanie" zákazníkov, ktorí vyžadovali na zastrešenie pergol materiál, ktorý má pekný dizajn, jednoduchú montáž a je predovšetkým absolútne odolný voči poveternostným vplyvom ( nerozbitný pri krupobití a rezistentný voči UV žiareniu). Marlon CSC je chránený obojstranným UV filtrom, takže slnko nemá šancu dosky poškodiť. Výrobca garantuje nerozbitnosť dosiek krupobitím. Na vnútornej strane dosky je krupičková štruktúra, ktorá zaisťuje príjemný rozptyl prechádzajúceho svetla a vytvára ľahký tieň.  Pod takýmto prístreškom je príjemné sedieť  aj v lete a nemusíte sa potiť. (máme to odskúšané).  Nemenej dôležitá je však aj jednoduchá montáž, ktorú zvládne bez obáv každý kutil. Má ešte jednu výhodu - nemôže nikdy zatekať.  Môžete si ho kúpiť u nás v Šalkovej za veľmi výhodnú cenu. 

Vy ešte nemáte striešku nad vchodom do Vašeho domu?

Prídite ku nám vybrať si vhodnú striešku z našej ponuky. 

Kliknite na prílohu.

Tešíme sa na Vašu návštevu.

 

Sklad Cb -  obchod, služby, výstavba, s.r.o.

Banská Bystrica, časť Šalková

Poľovnícka 41

tel.: 048 418 63 02, mob.: 0915 828 279

Po - Pia  7.30 - 15.30

 

 

Vážení zákazníci,

lexanová sezóna pergol pomaly končí a nastupuje sezóna prístreškov na autá a striešok nad vchodové dvere.

Pripravili sme pre Vás akciu na lexan 8mm hrúbky, opálovej farby za 7,50 EUR za m2 + DPH.
Platne Vám narežeme na mieru podľa požadavky.
Tešíme sa na Vašu návštevu .

Sklad CB-obchod, služby, výstavba, s.r.o.
Denne: 7,30 - 12,00 12,30 -15,30
Poľovnícka 41 974 01 Banská Bystrica -časť Šalková
tel.: 048 418 63 02, 0915 828 279
mail: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

akcia-cb

MARLON CSE trapézové polykarbonátové platne

Najmodernejší materiál  na zastrešenie pergol, terás a balkónov 

 Spodná zrnitá strana perfektne rozptyluje  a zmäkčuje svetlo

Akcia – do vypredania zásob

Marlon CSE bronz, rozmery 1,06 x 4 m     cena za kus  je 37,50 + DPH

Marlon CSE bronz, rozmery 1,06 x 3 m    cena za kus  je 28,50 + DPH

Montážna sada veľká   10,00 EUR + DPH

Montážna sada malá      2,00 EUR + DPH

CB- obchod, služby, výstavba, s.r.o., Poľovnícka 41, Banská Bystrica, Šalková 

denne od  7,30 – 15,30                                                                   tel. 048 418 63 02

www.cbsro.sk                                                                                 0915 828 279

Tešíme sa na Vašu návštevu.