Montované deliace steny

Deliace steny a deliace priečky sú ideálnym riešením na rýchle predelenie miestností na menšie oddelenia a funkčné boxy. Deliace steny projektujeme individuálne, ich veľkosť, farbu a rozmiestnenie detailne prispôsobíme vašim požiadavkám a potrebám. Deliace priečky vyrábame z  estetických, dokonale opracovaných materiálov. Sú vhodné ako sanitárne priečky, deliace steny do bytu, kancelárie, obchodných aj priemyselných priestorov, deliace WC steny a pod. Montáž deliacich stien, resp. priečok je rýchla a čistá, môže sa prevádzať aj v už dokončenom a zariadenom interiéri.

WC kabíny

Montované WC kabíny vyrábame z drevotrieskového materiálu hrúbky 32 mm s vysoko odolným melamínovým povrchom. Deliace WC steny sú vkladané do hliníkových eloxovaných profilov (po celom obvode). Dvere WC kabín sú osadené v dvoch pántoch. V dverách je osadený zámok s vyznačením voľno/obsadené. Celá WC kabína je postavená na antikorových výškovo nastaviteľných nožičkách. K WC kabínam dodávame plastové alebo hliníkové (eloxované) kľučky. Farbu doskového materiálu si môžete vybrať podľa vzorkovníka. Celková výška WC kabín je 200 cm. Melamínové drevotrieskové dosky stien WC kabín majú vytvrdený, hygienicky nepriepustný povrch a nevyžadujú si špeciálnu starostlivosť ani údržbu.

Sprchovacie kabíny

Moderné sprchovacie kabíny z našej ponuky majú nosnú rámovú konštrukciu z hliníkových profilov a sú montované na nastaviteľných podperách. Kvalitu sprchových kabín odolných voči vode a mechanickému poškodeniu zvýrazňujú elegantné doplnky v prevedení chróm, mosadz a plast.

Výhody našich sprchových kabín:

  • ľahká a spoľahlivá konštrukcia;
  • jednoduchá montáž a demontáž;
  • estetický vzhľad;
  • bezúdržbovosť.

Kontaktujte nás:                                               tel.: 0915/828 279                                 e-mail: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

Prílohy:
Stiahnuť tento súbor (Ponuka sanitárne priečky 1 4 2017.pdf)Ponuka 2017[ ]347 kB