Predávame polykarbonáty – lexan, plné polykarbonáty, sklolamináty a plexisklo

Už od roku 1993 ponúkame kvalitné plastové materiály a montované prvky za najlepšie ceny. Špecializujeme sa na obchodnú činnosť v oblasti stavebníctva. U nás výhodne nakúpite napríklad tieto produkty:

Polykarbonátové materiály a príslušenstvo dodávame firmám z oblasti stavebníctva, strojárstva a kovovýroby, živnostníkom ale aj fyzickým osobám – nepodnikateľom. Žiadna objednávka pre nás nie je príliš veľká :) ani malá. Predávame a montujeme aj posuvné a podávacie okná, kopulové svetlíky, bodové svetlíky, montované deliace steny, kyvné dvere a plastové lamelové clony, striešky Robolit, WC kabínky, zasklenie lodžií...

Cbsro.sk – viac ako len nákup:

  • S výberom správnych polykarbonátových materiálov a príslušenstva vám odborne poradíme.
  • Materiál vám narežeme na mieru tak, aby sa minimalizoval odpad – získate viac materiálu za lepšie ceny.
  • Ak potrebujete pomôcť s dopravou, postaráme sa aj o to a dovezieme vám objednaný materiál na vami určené miesto.

Predajňa a sklad v Banskej Bystrici:

Nájdete nás aj offline a môžete si v našom sklade osobne vybrať, čo potrebujete. Adresu skladu, sídla firmy a kontaktné údaje na našich obchodných manažérov nájdete na stránke Kontakt.

Ceny dopravy

Rozvoz materiálu v rámci Banskej Bystrice ponúkame v paušálnej cene 15 eur (18€ s DPH). Potrebujete doviezť tovar na iné miesto v rámci celého Slovenska? Kontaktujte nás a vypracujeme vám cenovú ponuku vrátane dopravy.

Aktuality