aktuality

Základnou činnosťou Cb – projekt, consulting, s.r.o. je projektová činnosť v oblastiach:

 • občianskych a bytových stavieb
 • energetických stavieb
 • priemyselné, vodohospodárske a inžinierske stavby

Spracúvanie a zabezpečenie:

 • štúdií
 • auditov
 • architektonické návrhy
 • autorský dozor
 • inžinierska činnosť
 • činnosť stavebného dozoru
 • energetické certifikáty budov

Cb – projekt, consulting vznikol v r. 2000 z legislatívnych dôvodov (stavebný zákon, zákon o autorizovaných inžinieroch) oddelením od spoločnosti Cb – obchod, služby, výstavba, kde sa projekčná činnosť realizovala od r. 1993

Zákazky zabezpečuje prevažne z pozície generálneho projektanta a projekty a potreby investičnej výstavby zabezpečuje komplexne. Spolupracuje aj s externými pracovníkmi jednotlivých profesií podľa potreby rozsahu a skladieb zákaziek. Firma tiež disponuje potrebným vybavením výpočtovej a rozmnožovacej techniky vrátane softwarov pre projektantov. Do r. 2007 bolo v Cb spracovaných viac ako 900 projektových zákaziek rôzneho rozsahu a zámeru.

Projekty energetických stavieb

 • projektová dokumentácia pre územné konanie
 • projektová dokumentácia pre stavebné povolenie
 • projektová dokumentácia pre realizáciu

Do tejto kategórie stavieb patria napríklad:

zdroje tepla, kotolne, regulačné stanice, tepelné rozvody, teplovodné a horúcovodné prípojky, výmenníkové stanice, transformovne, elektrické rozvodne, elektrické prípojky NN a VN, stožiarové a kioskové transformovne a podobne. 

Projekty priemyselných, vodohospodárskych a inžinierskych stavieb

 • projektová dokumentácia pre územné konanie
 • projektová dokumentácia pre stavebné povolenie
 • projektová dokumentácia pre realizáciu

Do tejto kategórie stavieb patria napríklad:

kanalizačné a vodovodné prípojky, vodovody, inžinierske siete, čistiarne odpadových vôd, vodné zdroje, čerpacie stanice, autosalóny, autoservisy, výrobné haly a podobne.

Projekty občianskych a bytových stavieb

 • projektová dokumentácia pre územné konanie
 • projektová dokumentácia pre stavebné povolenie
 • projektová dokumentácia pre realizáciu

Do tejto kategórie stavieb patria napríklad:

bytové domy, rodinné domy, polyfunkčné domy, hotely, penzióny, nemocnice, telocvične, administratívne budovy, autosalóny, autoservisy, kuchyne, obchody a podobne.

 

 

Sídlo:

CB - obchod, služby, výstavba, s.r.o.
Terézie Vansovej 1
974 01 Banská Bystrica
E-mail: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

Vedenie: 

Konateľ:

Ing. Ľubomír Filip
Telefón: + 421 905 326 889

Manažérka:

Ing. Daša Mesíková


Obchodné oddelenie:

Technicko obchodný manažér:

Zasklenie balkónov a lodžií, Copal, podávacie okná, bodové svetlíky, termozávesy, sklolaminát

Maroš Hlavačka

Mobil: 0907 819 616

E-mailTáto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

 

Technicko obchodný manažér:

Dutinkový polykarbonát lexan, plný polykarbonát, polykarbonátové trapézy a vlny, zámkové panely, sanitárne priečky a WC kabíny, akrylát

Ivan Barla

Mobil: 0915 828 279

E-mail: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

 

Sklad

Sklad – Banská Bystrica, časť Šalková 

Pavol Madový, Peter Popovič
PO -PIA 8:00 – 12:00, 12:30 – 15:00 
Telefón: + 421 48 418 63 02
E-mail: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

 

Naša spoločnosť sa zaoberá predajom špecifických materiálov pre oblasť stavebníctva. Jej hlavným zameraním je predaj polykarbonátov a systému Copal, ale nie menšiu pozornosť venujeme aj ďalším ponúkaným materiálom:

POLYKARBONÁTY:

 

COPAL:

 

ĎALŠÍ SORTIMENT:

 

Cb-obchod, služby, výstavba s.r.o. – viac ako len nákup:

 • Ponúkame osobný a ľudský prístup  osvedčným tímom pracovníkov.
 • S výberom správnych polykarbonátových materiálov a príslušenstva vám odborne poradíme.
 • Materiál vám bezplatne narežeme na mieru.

Predajňa a sklad v Banskej Bystrici:

Technicko obchodný pracovníci v súčastnosti pracujú formou home office a sú k dispozícii na maily, alebo telefóne.  V Banskej Bystrici časť Šalková máme predajný sklad kde sa kupuje, ale aj vydáva objednaný tovar. . Adresu skladu, sídla firmy a kontaktné údaje na našich obchodných manažérov nájdete na stránke Kontakt.

 

Firma Cb vznikla v roku 1990 ako družstvo so zameraním na projektové a inžinierske práce. Od roku 1993 pokračovala činnosť Cb už ako Cb – obchod, služby, výstavba, s.r.o. Postupne Cb – obchod, služby, výstavba, s.r.o zostala jednou so spoločnosti skupiny Cb so zameraním na obchodnú činnosť v stavebníctve, keď v roku 1997 oddelením výrobno-montážnej časti firmy vznikla spoločnosť Cb – mont s.r.o. a v roku 2000 oddelením projekcie vznikla spoločnosť Cb – projekt, consulting, s.r.o., ktorá je zameraná na projektovú, inžiniersku a konzultačnú činnosť v stavebníctve a v inžinierskej výstavbe.

Cb od svojho vzniku pôsobí v oblasti stavebníctva kde jej hlavné predmety činnosti sú:

 •  obchodno-predajná činnoť(Cb – obchod, služby, výstavba, s.r.o): predaj dutinkových a plných polykarbonátov,   polykarbonátových panelov, polykarbonátových trapézov  a vĺn. Profilov a  príslušenstva ku polykarbonátom. Systém posuvných a pevných hliníkových presklených konštrukcií Copal, zasklenie loggií a balkónova výroba posuvných a podávacích okien. Predaj bodových a kopulových svetlíkov, plastových lamelových clôn, sklolaminátu a plexiskla. Výroba a montáž sanitárnych deliacich stien a WC kabín.
 • výroba, dodávka a montáž (Cb – mont s.r.o.): svetlíky, prestrešenia, presklenné a plné steny a plášte, zimné záhrady, schodištia, konštrukcie z ocele, hliníka a nereze, systém posuvných a pevných hliníkových presklenných konštrukcií, zasklenie lodžií, systém montovaných deliacich stien, posuvné prekrytie bazénov.
 • projektovo inžinierska činnosť (Cb – projekt, consulting, s.r.o.): Projektová činnosť v oblasti: občianske a bytové stavby, energetické stavby, priemyselné, vodohospodárske a inžinierske stavby. Spracúvanie a zabezpečenie: štúdií, auditov, architektonické návrhy, autorský dozor, inžinierska činnosť, činnosť stavebného dozoru.

 

V súčastnosti všetky tri firmy fungujú autonómne.