Novinky a akcie – stavebniny – Banská Bystrica

Vážení zákazníci počas vianočných sviatkov bude náš sklad zatvorený od 23.12.2019. Opäť Vás radi obslúžime od 7.1.2020.

PF 2020

Nové zníženie cien hliníkových profilov. Cenu sme znížili ešte o 30%. Pozrite si našu aktálnu ponuku v prílohe.

Vážení zákazníci v našom sklade v Šalkovej sú od 1.6.2019 upravené otváracie hodiny. Po novom Vás obslúžime v čase od 8:00 do 12:00 a od 12:30 do 15:00

Pozrite si náš aktuálny výpredaj hliníkových profilov.

Prílohy:
Stiahnuť tento súbor (VÝPREDAJ  PROFILOV 2019.pdf)VÝPREDAJ PROFILOV 2019[ ]654 kB

S veľkou radosťou Vám chceme dať do pozornosti, že po intenzívnom hľadaní a riešení situácie ohľadne montovaných sanitárnych stien a WC kabín, opäť obnovujeme tento produkt v našej ponuke.

V našej ponuke máme širokú škálu dutinkových aj plných polykarbonátov. Pošlite nám svoju požiadavku a my Vám vypracujeme cenovú ponuku najvýhodnejšiu pre Vašu realizáciu. Máme pre Vás pripravené zaujímavé akcie a zľavy. Polykarbonát zdarma narežeme na Vami požadované rozmery. Najžiadanejšie produkty máme v dostatočnom množstve skladom, takže sú pripravené k odberu prakticky ihneď. Profily na uzatvorenie kanálikov a spojovacie profily v hliníkovom aj polykarbonátovom prevedení sú taktiež na sklade a narežeme požadované množstvo.vzorka lexansklo1

Pridajte sa k spokojným používateľom podávacích – výdajných okien

Kuchyne, jedálne, priemyselné objekty, občianska vybavenosť.

Kontakt: 0907 819 616

email: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

podavacie1
podavacie1

Vážení zákazníci máme pre vás novinku. Profily U a H hrúbky 10mm máme aj v hnedej farbe. Dúfame, že tak prispejeme k vyššej atraktivite našich produktov.

Pozrite si našu stránku na sociálnej sieti facebook je plná zaujímavých fotografií. Označte, že sa Vám páči a pomôžte tak čo najväčšiemu množstvu ľudí dozvedieť sa o našej firme a našich produktoch. Na tejto stránke budú pribúdať zaujímavé fotografie našich produktov a ich využitia. Možno budete prekvapení na čo všetko sa dá náš materiál použiť. Ak Vás táto ponuka zaujala a chcete našu facebookovú stránku navštíviť, môžte tak urobiť tu.

Ponúkame akrylát zo skladových zásob so zľavou 25%. Ponuka platí do vypredania zásob. Okrem čírych platní hrúbok 2mm; 4mm; 6mm máme po jednej platni aj hnedej farby hr. 4mm a mliečny hr. 6mm. Platne majú rozmer 2050x3050mm pričom pri predaji platí zásada, že rozmer 2050 sa musí zaplatiť druhý rozmer sa platí podľa vašej požiadavky. Naši skladníci Vám platne bez príplatku narežú na Vami požadovaný rozmer ručnou kotúčovou pílou.