Novinky a akcie – stavebniny – Banská Bystrica

OTVÁRACIE HODINY

Pondelok - Piatok

7:00 - 12:00     12:30 - 15:30

Tovar je možné si aj objednať priamo v sklade, alebo na e-mailových adresách:

Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.                  Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

Zákazníci, ktorí si tovar dopredu objednali budú vybavení prednostne.

Prosíme o rešpektovanie tejto zásady.

V prípade nejasností, alebo otázok nás môžete kontaktovať na telefónnych číslach:

0915/828 279                      0907/819 616

--------------------------------------------------------

Vstup do predajne možný len s rúškom a rukavicami.

Rukavice na požiadanie poskytneme.

V predajni môže byť len jeden zákazník.

Ak už je vo vnútri iný zákazník počkajte prosím vonku za dodržania 2 metrových rozostupov.

Spustili sme  pre vás výrobu ochranných plastových stien do prevádzok kde prichádza personál do styku s verjnosťou. Ochranná plastová stena je samonosná s vlastnými nôžkami takže pre jej inštalovanie nieje potrebné žiadne vŕtanie ani iný stavebný zásah. 

Zásteny sa vyrábajú v rozmeroch: 650x900mm pričom 650mm je šírka a 900mm je výška.

Cena v rátane DPH:

 650x900mm      45,0€

 

 Na iný rozmer spravíme individuálnu cenovú ponuku.

V prípade záujmu, alebo ďalších otázok ma prosím kontaktujte na adrese: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript., alebo na tel. čísle 0915/828 279.

 

90677625 10216257349565798 7668074906214465536 o

Nové zníženie cien hliníkových profilov. Cenu sme znížili ešte o 30%. Pozrite si našu aktálnu ponuku v prílohe.

Pozrite si náš aktuálny výpredaj hliníkových profilov.

Prílohy:
Stiahnuť tento súbor (VÝPREDAJ  PROFILOV 2019.pdf)VÝPREDAJ PROFILOV 2019[ ]654 kB

S veľkou radosťou Vám chceme dať do pozornosti, že po intenzívnom hľadaní a riešení situácie ohľadne montovaných sanitárnych stien a WC kabín, opäť obnovujeme tento produkt v našej ponuke.

V našej ponuke máme širokú škálu dutinkových aj plných polykarbonátov. Pošlite nám svoju požiadavku a my Vám vypracujeme cenovú ponuku najvýhodnejšiu pre Vašu realizáciu. Máme pre Vás pripravené zaujímavé akcie a zľavy. Polykarbonát zdarma narežeme na Vami požadované rozmery. Najžiadanejšie produkty máme v dostatočnom množstve skladom, takže sú pripravené k odberu prakticky ihneď. Profily na uzatvorenie kanálikov a spojovacie profily v hliníkovom aj polykarbonátovom prevedení sú taktiež na sklade a narežeme požadované množstvo.vzorka lexansklo1

Pridajte sa k spokojným používateľom podávacích – výdajných okien

Kuchyne, jedálne, priemyselné objekty, občianska vybavenosť.

Kontakt: 0907 819 616

email: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

podavacie1
podavacie1

Vážení zákazníci máme pre vás novinku. Profily U a H hrúbky 10mm máme aj v hnedej farbe. Dúfame, že tak prispejeme k vyššej atraktivite našich produktov.

Pozrite si našu stránku na sociálnej sieti facebook je plná zaujímavých fotografií. Označte, že sa Vám páči a pomôžte tak čo najväčšiemu množstvu ľudí dozvedieť sa o našej firme a našich produktoch. Na tejto stránke budú pribúdať zaujímavé fotografie našich produktov a ich využitia. Možno budete prekvapení na čo všetko sa dá náš materiál použiť. Ak Vás táto ponuka zaujala a chcete našu facebookovú stránku navštíviť, môžte tak urobiť tu.

Ponúkame akrylát zo skladových zásob so zľavou 25%. Ponuka platí do vypredania zásob. Okrem čírych platní hrúbok 2mm; 4mm; 6mm máme po jednej platni aj hnedej farby hr. 4mm a mliečny hr. 6mm. Platne majú rozmer 2050x3050mm pričom pri predaji platí zásada, že rozmer 2050 sa musí zaplatiť druhý rozmer sa platí podľa vašej požiadavky. Naši skladníci Vám platne bez príplatku narežú na Vami požadovaný rozmer ručnou kotúčovou pílou. 

Výpredaj hliníkových profilov COPAL

A

Výpredaj hliníkových profilov ZÁBRADLIA

B