Novinky a akcie – stavebniny – Banská Bystrica

Novinka solárne osvetlenie SOLARO ENERGY

Simulátor Solaro Day™ vytvorí rovnaké spektrum denného svetla, ako ho poznáme pri prechode cez okno alebo cez svetlovod. Iba s tým rozdielom, že nemusíme robiť veľké otvory do strechy a do stropu. Ak bude napájanie iba zo solárneho panela, intenzita svietenia bude priamo závisieť od intenzity slnečného svitu (ráno, obed, večer, zamračené a pod.).

Pre Solaro day™ stačí obvykle vyvŕtať 8-10mm otvor do strechy a stropu na prevlečenie prepojovacieho kábla. Preto je jeho inštalácia rýchla a jednoduchá.

V Solaro Energy sa zaoberajú  vývojom svetlovodov a svetlíkov viac ako 20 rokov s niekoľkými patentami, ako využiť slnečné svetlo. Sme presvedčení, že Solaro Day™ bude prínosom nielen v úspore energie, ale aj vo zvýšenom pohodlí vášho domova.

SP (Solar Panel Power)

banka 11Jeden simulátor svetla, jeden solárny panel. Ako intenzita slnečného svitu rastie, o to silnejšie svetlo svieti. So západom slnka svetlo slabne, až úplne zhasne a zase pri východe sa začína rozsvecovať. Podobne ako prechod svetla cez okno alebo svetlovod.


CC (Charge Control)

banka 11Je to systém, ktorý využíva jeden zdroj (solárny panel), na ktorý sa pripojí viacej simulátorov Solaro Day™ a tým sa môže osvetliť viac priestorov v budove (kancelárie, školy a pod.). Solárny panel môže mať výkon od 30W do max. 1000W.


CC (Charge Control)

banka 11Tento systém môže byť tiež použitý s Night & Day súpravou. Solaro Day™ Night & Day súprava vám dáva možnosť využiť svetlo aj v noci. Takto si môžete vybrať medzi dvomi zdrojmi energie zo slnka alebo zo siete.


PS (Power Supply)

banka 11Táto sada obsahuje jeden slnečný panel, simulátor, regulátor nabíjania a batériu. Energia zo slnečného panela dobíja batériu a svetelný zdroj Solaro Day™ je napájaný z tejto batérie a môže ísť cez vypínač. Tým môžeme svetlo využívať za každého počasia alebo v noci. Používa sa 12V batéria.


AC (Alternating Current)

banka 11Solaro Day™ je možné napájať aj iba zo siete bez slnečnej energie. Použije sa k tomu adaptér AC 12V. Spotreba energie je do 20W/SD 18.